Filmas Pacific Rim (2013)

Pasidalink

pacific rimTaigi dar vienas filmas, kurį pavėluotai žiūrėjau – Pacific Rim. Lietuviškai filmas vadinas “Ugnies žiedas“, kad ir ką tas ugnies žiedas be reikštų. Aš jokio degančio žiedo nemačiau 🙂 Atgal prie filmo… Tokius filmus aš pasižiūriu dėl to, nes tokio tipo filmų pagrindas – paskutiniai ir patys mandriausi spec. efektai. Daugiau šiuose filmuose nerasi, na nebent dar simpatiškos merginos. Kaip ir laukta, efektai filmo tikrai geri, bet va labai simpatiškų mergina ir nebuvo… 🙂

Pats filmas apie tai kaip ateiviai dinozaurai iš kito pasaulio pradėjo pulti mūsų žemę. Kadangi žmonės nebegalėjo nuo jų atsiginti, tai jie nusprendė sukurti savo “dinozaurą” arba kitaip tariant robotą. Tai va, filmas apie tai kaip tas didelis robotas kovoja su dinozaurais. Tie dinozaurai kadangi labai gudrūs matyt, tai jie puola tik naktį (ir dar per lietų geriausiai) kada blogiausiai matosi. Tai reiškia, kad didžioji filmo dalis bus rodoma tamsoj, kur stengiamasi per greitą veiksmą įžiūrėti kas vyksta. O kadangi simpatiškų merginų filme nėra, tai ir daugiau nebėra daugiau ką papasakoti: žodžiu labai vidutinis veiksmo filmas su daug efektų (turbūt lietus filme taip pat spec. efektas, kad žiūrovai mažiau įžiūrėtų 🙂 ).

IMDB filmui duoda gana daug kaip tokio tipo filmui – ogi 7,2. Aš tą balą šiek tiek sumažinsiu ir duosiu 6 balus (didžioji dalis balų dėl tų dinozaurų ir spec. efektų).

Treileris

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.