Filmas World War Z (2013)

Pasidalink

World-War-ZAr Jums patinka filmai apie zombius? Jeigu ne, tai galite toliau neskaityti. Jei taip, tai filmas World War Z (lietuviškai “Pasaulinis karas z“) kaip tik Jums. Būna filmai, kur zombiai būna lėti ir kvaili, būna filmai, kur zombiai vaizduojami kaip pasiutę ir greiti, bet šitame filme zombiai išvis greiti ir išvis pasiutę, kurie mutuose per porą minučių ir jau puola kitus žmones.

Žodžiu, pasiruoškite įtemptam filmui su daug daug veiksmo.

Iš pradžių nustebau kai pamačiau, kad filme vaidina Brad’as Pitt’as, nes nesitikėjau, kad jis vaidins tokiuose (iš pirmo žvilgsnio) primityviuose filmuose. Kaip bebūtų taip, tai filmas apie virusą pasklidusį po visą pasaulį. Bradas Pitas iš pradžių bando išgelbėti savo šeimą, paskui bando išgelbėti pasaulį. Visur jam tenka bėgti nuo zombių, visur jis išgyvena neįtikinamiausiose sitaucijose kaip ir turi tikrame “blockbusteryje” būti.

Taigi filmą siūlau pažiūrėti visiems kam patinka ir nepatinka zombiai, nes filmas įtempto siužeto, daug efektų, daug veiksmo ir tikrai nebus liūdnas. IMDB duoda šiuo metu filmui 7,1 balo, kas nėra labai blogai. Aš pats duodu 8-is balus, nes neskaitant kai kurių kvailų “sutapimų” ir neįtikėtinų įvykių filmas gana geras.

Filmo treileris:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.