Google, Apple ir Microsoft. Iš ko gi šios firmos gauna pajamas?

Pasidalink

microsoft-apple-googleKaip ir daugelis greičiausiai žinote, kokios pasaulinės kompanijos slypi po šiais prekybiniais ženklais. O ar paklausėte kada savęs iš ko uždirba kompanijos kaip Google, Apple ar Microsoft? Štai Jums atsakymai 🙂

Taigi pirmame grafike matome Apple, kur didžioji pajamų dalis gaunama iš produkcijos gaminimo. Net 73 procentus visos apyvartos Apple gauna iš iPad ir iPhone pardavimų!

apple revenueAntrame grafike matome Google, kur beveik visos pajamos gaunamos iš reklamos. Pastebėtina tai, kad tiesioginių pajamų Google negauna iš programų, nes jos visos nemokamos. Todėl galima teigti, kad programos mums suteikiamos nemokamai vartotojams norint surinkti duomenis ir pateikti jiems reklamą.

google revenueIr trečiame grafike parodytos Microsoft pajamos. Daugiausia gauna ir licenzijuotų programų pardavimo (ar tai būtų Windows, ar MS Office). Tiesa, kuo tuoliau, tuo didesnę pajamų dalį sudaro kompiuterinės įrangos pardavimas (pelės, klaviatūros ir tt.). Greitai prie pajamų matysime ir pajamas iš Nokia telefonų pardavimų.

microsoft revenue

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.