Nemokama antivirusinė Avast Free Antivirus

avast antivirus
Pasidalink

Kadangi Avast Free Antivirus populiariausia antivirusinė pasaulyje, turbūt nereikia papildomai jos reklamuoti. O jeigu neturite supratimo ir neturite noro aiškintis, tai siūlau tiesiog padaryti prielaidą, kad populiariausias yra geriausias produktas. Kitaip kiti žmonės nesirinktų šios programos, ar ne? Taigi pasirinkę šią programą tikrai neprašausite.

Šiuo metu rinkoje yra gana daug nemokamų alternatyvų (pavyzdžiui Avira AntiVir ar kita labai populiari AVG Free Antivirus) visos antivirusinės daugiau ar mažiau vienodos: saugo nuo virusų ir visokių kitokių įsibrovėlių. Anksčiau su virusais reikėdavo kovoti, atsirasdavo dažni pranešimai, kad rastas virusas, ką su juo daryti, ar perkelti į karantiną ir panašiai. Šiuolaikinės antivirusinės programos nerodo Jums tokių pranešimų (tikriausiai didžioji dalis vartotojų šiaip ar taip nelabai supranta ką su tokiomis žinutėmis daryti), išsprendžia iškilusias programas ir nelenda “į ekraną”. Na bet antivirusinės gamintojai nedirba veltui, todėl kas kažkiek laiko Jums bus išmetama reklama nupirkti mokamą programos versiją. Taip yra su visomis programomis, todėl ir šioje vietoje pasirinkę kitą produktą, gausite jos reklamą. Nieko nemokamo šiame pasaulyje nėra.

Kitas klausimas gali iškilti, ar antivirusinė tikrai apsaugos nuo visų atsirandančių virusų? Mums, paprastiems vartotojams greičiausiai nėra skirtumo ar antivirusinė pagauna 99,3% ar 99,5% visų virusų, todėl tiek ši, tiek kitos antivirusinės programos yra labai panašaus lygmens.

Šiuolaikinės antivirusinės programos labiau konkuruoja ne virusų paieškos funkcija, o suteikiant papildomų naudų (funkcionalumo) vartotojui. Vėl gi, Avast pateikiama viskas paprastai ir intuityviai.

Kaip atrodo programa Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus atvaizdavimas

Atsisiuntimas

Oficiali gamintojų svetainė: Nuoroda

Tiesioginė nuoroda: Atsisiųsti

One Comment on “Nemokama antivirusinė Avast Free Antivirus”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.