Nemokama antivirusinė programa AVG Free Antivirus

Pasidalink

Apie AVG Anti-Virus Free galima pasakyti paprastai – tai turbūt pati populiariausia nemokama antivirusinė pasaulyje. Tokį populiarumą lėmė programos patikimumas apsaugoti kompiuterį, naudojimo paprastumas bei neperdėtas reklamų brukimas. Svetainėje download.com ši antivirusinė jau ne pirmus metus yra viena labiau siunčiamų programų… Įsirašę šią antivirusinę praktiškai galite ją pamiršti, ji tyliai saugos kompiuterį, stebės, kad nenukeliautumėte į pavojingus puslapius ir pati atsinaujins. Tiesa kartas nuo karto Jums reklamą parodys (nieko nemokamo nebūna 🙂 ).

Lyginant su kitomis nemokamomis antivirusinėmis kaip Avast Free Antivirus (kuri priklauso tai pačiai AVG) ar Avira AntiVir ar galiausiai tai pačiai Anti-Malware, nemokama antivirusinė AVG Free Antivirus tikrai atrodo solidžiausiai. O jeigu norite nebegauti reklamų ir apsaugoti papildomus įrenginius (kaip telefonas), galite už abonementinį mokestį turėti puikų apsauginį paketą!

Kaip atrodo programa

Atsisiuntimas

Nuoroda į oficialią gamintojų svetainę: Nuoroda

Tiesioginė nuoroda: Atsisiųsti

6 Comments on “Nemokama antivirusinė programa AVG Free Antivirus”

    1. Nemokamai suteikiama antivirusine ir yra legali. Programines imones finansuoja savo nemokama paslauga (siuo atveju antivirusine) per rodomas reklamas (bei papildomas “reklamines” programas).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.