Nemokama optimizavimo programa CCleaner

Pasidalink

ccleanerCCleaner – tai programa, kuri (paprastai tariant) ištrina šiukšles iš kompiuterio. Ar tai windowsų nebenaudojami pasenę failai, ar tai registrai ir visokios kitokios šiukšlės, kurios tik lėtina jūsų kompiuterius. Mes patys šitą programą jau seniai naudojame ir iki šiol esame labai patenkinti.

Jeigu patinka šita programa, siūlome atsisiųsti jai papildą CCEnhancer, su kuriuo galėsite išvalyti dar daugiau šiukšlių.

CCleaner yra labai paprasto naudojimo su pagrindinėm trijom pagrindinėm funkcijom:

Taigi pirma funkcija, tai programa apvalo kompiuterį nuo visokių šiukšlių. Pirmą kartą paleidę pravalimą nustebsite, kiek šimtų megabaitų jums ištrins CCleaner 🙂

Antra funkcija, tai registrų pravalymas. Čia taip pat nustebsite kiek jums ši programa ištrins.

Trečia funkcija: Autostarto programų keitimas/trinimas. Mes beveik įsitikinę, kad jūs nežinot visų programų, kurios pasileidžia kartu su windows’ais. Esat pastebėję, jog kompiuteris kažko pradėjo ilgiau krautis? Tai su CCleaner galite pakeisti, kad kai kurios programos su windows’ais nebesikrautų neištrinant pačios programos. Taip iškart pajusite skirtumą!

Galų gale CCleaner nedaro nieko naujo, ko kitos programos irgi neturi. Bet CCleaner nemokama programa su labai paprastu valdymu ir didele nauda.

Atsisiuntimas

Oficiali gamintojų svetainė: Nuoroda

Tiesioginė nuoroda: Atsisiųsti

One Comment on “Nemokama optimizavimo programa CCleaner”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.