Nemokama įrašymo programa CDBurnerXP

Pasidalink
CDBurnerXP

Jeigu kartais norite įrašyti kompaktą (ar tai būtų paprastas CD, DVD ar Blueray) Jūs galite pasirinkti windows’ų įrašymo įrankį, nusipirkti specialią programą arba ieškoti nemokamą alternatyvą. Specializuotos programos dažniausiai turi per daug funkcijų, kurių eiliniam žmogui nereikia. Tačiau, mūsų nuomone, viena iš  geriausių ir tuo pačiu nemokamų programų yra CDBurnerXP. Nors pavadinimas ir labai pigiai skamba įskaitant prierašą XP, tačiau programa veikia su visomis Windows versijomis bei atlieka tai ką ir turi atlikti, t.y. įrašynėti kompaktus.

Programoje rasite visas pagrindinės funkcijas “klasikiniame” windows’ų dizaine. Programa suprantama ir lengvai valdoma (aišku apipavidalinimas galėtų būti atnaujintas).

Oficialią gamintojų svetainę ir atsisiuntimo nuorodą rasite žemiau.

Jeigu kartais programa ir nepatiko, siūlome kitą nemokamą programą: Nemokama diskų įrašymo programa Nero Kwik Media

Screenshot’ai

Greitai bus!

Atsisiuntimas

Oficiali gamintojų svetainė: Nuoroda

Tiesioginė nuoroda: Atsisiųsti

6 Comments on “Nemokama įrašymo programa CDBurnerXP”

  1. Ar CD Burner XP tinka Windows 7 ?, jei ne kokia nemokama programa pasiulytumete Windows 7 disku irasymams, kuri a butu nesudetingai atsisiusti ir nebutuirzli 9lengva naudotis)
    Dekui

  2. man tikrai patinka ,na kol kas,paprasta ir ,kas man patiko,nebuvo prikabinta jokiu papildomu nesamoniu.be to,kam patinka ,gali lietuviska pasidaryti.nors as kazkodel nemegstu lietuvisku programelių.Ačiū.

  3. Labai patiko, viskas labai paprasta ir efektyvu, duodu 10/10. Kiek bandziau su daugeliu programeliu iskaitant ir nero kur praso visokiausiu nesamoniu niekaip nepavykdavo kad paprastas perrasytas cd grotu, vis negaledavo nuskaityti, o cia pyst ir viskas veikia ir graziausiai groja. ACIU.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.