Nemokama diskų įrašymo programa Nero Kwik Media

Pasidalink

Čia viena iš programų, kurias nereikia pristatynėti. Jau bent 8 metus rašau savo cd ir dvd su nero. Kadangi su laiku nero pridėdavo prie cd/dvd įrašynėjimo vis daugiau kitų programų (kol galiausiai viskas užimdavo apie 1GB) ir programa visad buvo mokama, tai ieškojau nemokamos ir paprastos alternatyvos. Ir dabar užtikau, jog nero galima atsisiųsti kaip nemokamą programą ir dar be jokių kitų nereikalingų navarotų (nežinau kas dar naudoja nero kitais tikslais 🙂 ).

Dabar programa vadinasi Nero Kwik Media. Mano nuomone pavadinimas kažkaip ne į temą. Tuo labiau, kad Nero kaip jau seniai darė, taip ir dabar nori kuo daugiau visokių nereikalingų š…. pridėti. Aš asmeniškai paskelbiau Nero boikotą ir perėjau prie kitos nemokamos (ir nekomercinės!) programos InfraRecorder. Aišku ji ne taip optiškai gerai atrodo, bet daro viską tą pati ką ir nero. Kas įrašynėjat kompaktus per windowsus, tai galite atsisiųsti šitą programą 🙂

Su programa privaloma instaliuoti yahoo toolbar, bet tas nesamones galima paskui atskyrai išinstaliuoti. Taigi galu gale, yra nemokama, gera programa, su kuria galima puikiai įrašynėti kompaktus.

Screenshot’ai

Greitai bus!

Atsisiuntimas

Oficiali gamintojų svetainė: Nuoroda

Tiesioginė nuoroda: Atsisiųsti

Atsisiuntę failą išarchivuokit iš pradžių (čia jei ka) 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.