Nemokama torentų atsisiuntimo programa uTorrent

utorrent
Pasidalink

Šįkart viena labai gerai žinoma nemokama torentų atsisiuntimo programa uTorrent. Kas nėra girdėję apie torentus, galima labai paprastai pasakyti, jog torentai, tai duomenų siuntimosi būdas, kai atsisiuntę ir paleidę specifinį torento failą, galite siųstis norimą duomenį iš kitų žmonių. Kitaip tariant, tai paleisdami failą Jūs turite prieigą prie to paties failo kaip ir kiti ir Jūs tiesiog dalinatės tuo failų. Tikimės, kad dar labiau nesupainiojome 🙂

Tačiau čia ir atkreipiame dėmesį, kad siųsdamiesi duomenis, Jūs tuo pačiu metu juo dalinatės su kitais naudotojais. Būtent dėl šios dalinimosi funkcijos programa yra blogai pagarsėjusi viešojoje erdvėje: tokiu dalinimosi principu ir vyksta nelegalių programų, filmų platinimas internetu. Taip kad siųsdamiesi kokį failą, turėkite omenyje, kad jūs jį tuo pačiu metų ir platinate. Kadangi mes prieš nelegalų platinimą, tai siūlome jums programą kilniais tikslais, kaip pasidalinimą duomenimis draugų rate.

Kaip jau minėjome, ši programa nemokama ir labai paprasta naudoti. Pats instaliacinis failas užima vos vieną megabaitą, kas reikštų, kad programa neapkrauta visokioms nereikalingomis reklamomis. Tiesa, reikia pabrėžti, kad instaliuojant programą reikia būti atsargiems ir porą varnelių visgi atspausti, kad neįrašytumėte papildomų programų kaip Ask Toolbar. Taigi atsargiai!

Kaip atrodo programa

Kaip atrodo programa utorrent

Nors ir atrodo, kad daug nesuprantamos informacijos, tačiau iš esmės svarbiausioji eilutė viduryje – kai pasiekiate 100%, tuomet atsisiunčiate failą į savo kompiuterį. Beje, net ir atsisiuntę failą, Jūs ir toliau dalijatės juo su kitais naudotojais, todėl siūlome atsisiuntus iškart ištrinti failo poziciją (ne patį failą). Taip užkirsite kelią tolimesniam pasidalinimui.

Skelbiama, kad uTorrent šiuo metu labiausiai populiarėjanti torentų atsisiuntimo programa pasaulyje. Nors populiariausias yra Bittorrent, bet uTorrent yra visos pagrindinės ir svarbiausios funkcijos, o tai ypač tinka pradedantiesiems vartotojams.

Patarimas: nepamirškite, kad siunčiatės iš šaltinių ir duomenys gali būti su virusais! Kad išvengtumėte nereikalingų rūpesčių, siūlome tikrai naudingą nemokamą antivirusinę programą Avast.

Atsisiuntimas

Nuoroda į oficialią gamintojų svetainę: Nuoroda

Norint atsisiųsti, spausti tiesioginę nuorodą: Atsisiųsti

One Comment on “Nemokama torentų atsisiuntimo programa uTorrent”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.