Užduočių planavimo programėlė Todoist

Pasidalink

TodoistŠiais super greitais laikai, kai aplink mus tiek daug naujos informacijos ir naujų įvykių, jog dažnai nutinka, kad užsimirštame vieną ar kitą dalyką: paskambinti draugui/ei, nupirkti skalbimo miltelių ar tiesiog kur nors nuvežti tėvus. Mes bandome įsiminti, kaip senais laikais pasidėti kryžiuką ant rankos, užsirašyti ant popieriaus lapelio ar tiesiog prilipdyti lipduką ant šaldytuvo durų. Tie kas modernesni (o tokių žmonių nėra tiek jau ir daug) pradeda įsivedinėti į mobilaus telefono kalendorių. Tačiau ir tai ne visada padeda. Bet šai yra viena programa, kuri siūlosi išspręsti visas Jūsų užduočių planavimo problemas ir ji vadinasi Todoist.

Programėlės autoriai sako, kad naudodami Todoist padidinsite savo efektyvumą ir pasieksite daugiau gyvenime. Kadangi šią programą pats pradėjau naudoti, galiu pasidalinti įžvalgomis. Visų pirma reikia paminėti, kad Todoist galima naudoti be jokio instruktažo (tiesiog įvedant užduotis ir jas įvykdant) arba pasigilint į laiko valdymo (time management) giliau ir naudoti GTD metodikos planavimo principus. Trumpai tariant GTD siūlo kaip reikia kategorizuoti visas užduotis ir kaip jas planuotis, kad būtų padidintas efektyvumas ir sumažėtų chaosas.

todoist2

Taigi pati programa yra gana lengvai suprantama: įvedamos užduotys (galima pasirinkti įvykdymo datą, svarbumą, kategoriją, priminimus ir tt.), kompleksiškom užduotim galima sukurti vadinamus projektus, kurie susideda iš daugiau užduočių. Jeigu nenorima kurti nei projektų, nei priminimų, galima laisvai susikurti užduotis ir iš “bendro katilo” jas vykdyti.

Kurėjai siūlo nemokamą ir mokamą versiją (už 29 EUR/metus). Mokamoje versijoje prisideda tik užduočių priminimai, pačių užduočių komentavimas, bei užduočių paieškų ir kategorijų filtrai ir paieškos. 90% atveju užtektų ir nemokamos Todoist versijos. Programėlę galima įdiegti tiek Android’e, tiek iOS’e, tiek Windows’e. Labai naudinga tai, kad įvedę užduotis savo mobiliajame telefone, prisijungę per Windows sistemą, matysite tas pačias užduotis (kadangi visas account’as sinchronizuojamas tarp visų sistemų).

Oficiali svetainė

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.