Nemokama duomenų programa Dropbox

Pasidalink

Kai 2013 m. pirmą kartą rašėme apie šią programą, ji daugeliui net nebuvo girdėta. Nuo to laiko Dropbox ne tik iš populiarėjo, bet ir tapo duomenų debesijos pirmuoju standartu. Tik po kiek laiko Google Drive ir OneDrive (Microsoft produktas) pasivijo funkcionalumu bei populiarumu. 

Na bet apie tai nuo pradžių. Ankstesniais laikais saugodavome visus duomenis savo kompiuteryje. Paimkime pavyzdį: Jūsų nuotraukos. Anksčiau jos būdavo Jūsų kompiuteryje arba įrašyti į kompaktinį diską arba vėliau į atskirą nešiojamą diską. Tačiau per pastaruosius metus saugojimas debesyje (cloud’e) pasidarė toks pigus, jog jau dabar galite saugoti visus savo duomenis, taip, visus tūkstančius nuotraukų tiesiog internete! Tuo labiau įkėlę į debesį nuotraukas, jas galėsite pasiekti ir per savo mobiliuosius telefonus!

Taigi, turėdami šią programą Jūs galite pasiekti savo duomenis būdami bet kuriame pasaulio taške. Jums turbūt iškyla klausimas, kad duomenys, saugomi internete yra nesaugūs ir bet kas galės peržiūrėti Jūsų privačius duomenis. Nors niekas negali to garantuoti, tačiau Dropbox labai užtikrintai teigia, kad Jūsų duomenis galės matyti tik Jūs ir niekas daugiau. Belieka tikėti.

Kaip atrodo Dropbox?

Pavyzdys kaip atrodytų programa Jūsų kompiuteryje

Įsirašę programą, atsiras pati paprasčiausia direktorija (“papkė”) į kurią galite “sumesti” duomenis, kuriuos Jums reikia. Vietos tam turite nuo 2 gigabaitų. Įvykdžius siūlomus punktus ir “pareklamavus” Dropbox, Jūs gausite dar daugiau vietos. Taip pat galite paskirti žmones, kurie galės prisijungti prie Jūsų duomenų. Taip pat Dropbox nuorodą galite nusiųsti draugams, šeimos nariams ir tt., kurie galės atsisiųsti tiesiai iš interneto. Išbandykit, tikrai verta dėmesio programa. O jeigu pasiilgote klasikinės programos, kurioje galite dalinti savo duomenimis, išbandykite Soulseek QT.

Atsisiuntimas

Tiesioginė nuoroda: Atsisiųsti

Nepamirškit, kad Jums vis tiek reikės eiti į Dropbox svetainę ir užsiregistruoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.