Kodėl Jums būtina išbandyti nemokamą naršyklę Firefox

Pasidalink

Kiekvienas žmogus nusipirkęs kompiuterį su Windows sistema gauna automatiškai ir Edge naršyklę. Įdomiausia, tai, kad turbūt didžioji dalis naudotojų Edge naudoja tik tam, kad atsisiųstų kitą nemokamą naršyklę Chrome. Stebina tai, kad žmonės, žinodami kaip Google siekia panaudoti visus naudotojų duomenis reklamos tikslais vis tiek naudoja Chrome. Tačiau jeigu nesate Chrome mėgėjas, tuomet artimiausia alternatyva būtų nemokama naršyklė Firefox. Tai antra populiariausia naršymo programa pasaulyje! Vien tai jau sako, kad turėtumėte duoti šansą Firefox prieš įsirašydami Chrome.

Jeigu paklaustumėte, kodėl reiktų rinktis šią naršyklę, o ne Chrome, turbūt pirmas atsakymas būtų, nes Chrome priklauso Google, o Google renka absoliučiai visus duomenis apie Jus. Paskui jie panaudojami, kad gautumėte kuo tikslesnes reklamas pagal Jūsų pomėgius ir aplankytus puslapius. Tai aišku nereiškia, kad Firefox nerenka duomenų, tiesiog asociacija vystanti Firefox vystanti bendrovė yra ne pelno siekianti organizacija ir nepanaudos Jūsų duomenų pasipelnyti. Bendrovė uždirba pinigus tuomet, kai Jūs ko nors ieškote per Google paieškos sistemą. Kitaip tariant Google sumoka už tai, kad Firefox naudojasi Google paieška.

Dėl pačios naršyklės funkcionalumo, tai ši naršymo programa tikrai nenusileidžia kitoms, labai greitai veikia ir rodo visus puslapius taip kaip jie ir turi atrodyti (kas nėra savaime suprantama naudojant Edge).

Beje, jeigu norėtumėte analogiškos naršyklės, tik pritaikytos 64 bitų kompiuteriams (t.y. visiems naujiems), siūlome atsisiųsti Waterfox naršyklę. Iš esmės gausite tą pačia programą, tik optimizuotą dirbti su naujausiais kompiuteriais. Kita alternatyva būtų irgi nemokama programa Opera.

Kaip atrodo Firefox?

Pavyzdys kaip atrodo Firefox

Šiais laikais sunku būtų įvardinti kuom viena naršyklė pranašesnė už kitą (turbūt retas pastebės, kad svetainė pasikrovė 0,5 sek greičiau nei galėtų), todėl tai labiau įsitikinimo ar draugų rekomendacijos klausimas. Todėl pradžioje atsakykite klausimą ar Jūs norite, kad Google rinktų apie Jus informacija. Jeigu atsakymas ne, tuomet tikrai rekomenduojama išbandyti Firefox.

Atsisiuntimas

Tiesioginės nuorodos žemiau:

Lietuviškai: Atsisiųsti

Angliškai: Atsisiųsti

Jeigu turite jau įsirašę naršyklę ir tingite iš naujo siųstis, bet norite tik atnaujinti, tai spauskite Help > Ieškoti naują versijų

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.