Nemokama slaptažodžių programa KeePass

Pasidalink

Naršant internete tenka vis dažniau ir dažniau registruotis įvairiose svetainėse. Kiekvieną kartą iškyla klausimas kokį slaptažodį šįkart susigalvoti. Vieni naudoja tuos pačius slaptažodžius visur, tačiau taip rizikuodami prarasti visus prisijungimus, jeigu slaptažodis būtų nulaužtas. Kaip sakoma “nedėk visų kiaušinių į vieną vietą”. Iš kitos pusės, jeigu kiekvienoje svetainėje registruosimės vis kitokiu slaptažodžiu, jau po mėnesio užėję į tą pačią svetainę dažniausiai būsite jį pamiršę. Tokiems priminimams yra sukurta gera ir nemokama slaptažodžių programa KeePass.

Galima nenaudoti jokių programų ir viską ant lapelio susirašyti ir tikėtis jo neprarasti. Tačiau galime ir su KeePass susikurti savo slaptažodžių seifą (kitaip tariant vietą, kurioje saugomi visi slaptažodžiai).  KeePass programoje tereikia susigalvoti vieną vienintelį slaptažodį, su kuriuo prieisite prie visų kitų išsaugotų slaptažodžių: emailų, e-parduotuvių, bilietų, forumų ir tt.

Kaip atrodo KeePass?

Keepass

Taigi, jei turite daug slaptažodžių, kuriuos vis pamirštat, tuomet siūlome atsisiųsti šią nesudėtingą ir nemokamą programėlę.

Atsisiuntimas

Tiesioginė nuoroda: Atsisiųsti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.